کلاس خصوصی برنامه نویسی - آموزش خصوصی برنامه نویسی

آموزش خصوصی برنامه نویسی سی شارپ، آموزش خصوصی MVC، آموزش خصوصی طراحی صفحات وب و آموزش خصوصی برنامه نویسی موبایل


همه آموزش ها همراه با انجام پروژه عملی می باشد و شما می توانید در پایان دوره براحتی پروژه های مرتبط با دوره را انجام دهید.

امروز یکی از بهترین حوزه های فعالیت در باز کار برای دانش آموختگان دانشگاهی، فعالیت در حوزه تولید نرم افزار می باشد. برای همین شما می توانید با یک برنامه ریزی کوتاه مدت خود را برای ورود به بازار کار تولید نرم افزار آماده نمائید. شما می توانید برای این کارها برنامه ریزی های متفاتی داشته باشید. شروع مطالعه و یادگیری برنامه نویسی توسط خود شما و از منابع اینترنت و کتاب های آموزش و یا شرکت در کلاس های آموزش برنامه نویسی. هر کدام از اینها مزایا و معایبی از نظر مدت زمان یادگیری و کیفیت یادگیری برای شما دارد. انتخاب سوم استفاده از کلاس های خصوصی برنامه نویسی می باشد که مزایای ویژه خود را خواهد داشت. از جمله تدریس با هدف یادگیری شخص شما و با توجه به میزان پیشرفت و یادگیری شما و همچنین آموزش جامع و کامل از مباحث ابتدایی تا مباحث پیشرفته تولید نرم افزار.

صفر تا صد برنامه نویسی و تولید نرم افزارهای تحت وب و موبایل در سپیدآریا

برای یادگیری هدفمند و بهتر ما در سپیدآریا امکان برگزاری کلاس های خصوصی برنامه نویسی را برای متقاضیان آموزش برنامه نویسی به صورت پیشرفته و هدفمند آماده نموده ایم. شما می توانید برنامه نویسی حرفه ای را کنار اساتید مجرب در سپیدآریا فرا بگیرید و در زمان کوتاهی به یک برنامه نویس حرفه ای و توانمند تبدیل شوید.

در صورتی که شما قصد یادگیری مطالب خاصی را داشته باشید همان مطالب به شما آموزش داده خواهد شد و در صورتیکه هدف شما یادگیری برنامه نویسی و ورود به بازار کار و یا پیاده سازی یک ایده باشد، ابتدا توانمندی های شما سنجیده می شود و بر طبق آن یک برنامه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

تدریس خصوصی سی شارپ، تدریس خصوصی MVC، تدریس خصوصی طراحی صفحات وب و تدریس خصوصی Xamarin (برنامه نویسی موبایل)

در سپیدآریا مطالب بالا به همراه مطالب مرتبط مانند امنیت نرم افزارهای تحت وب، معماری نرم افزارهای تحت وب و سایر مطالب مربوطه به صورت تدریس خصوصی برگزار می گردد.

شما می توانید آموزش خود را همراه با پیاده سازی ایده نرم افزاری خود فرا بگیرید یا اینکه آموزش خود را با نوشتن یک برنامه خاص مورد نیاز مجموعه خود یاد بگیرید.


شما می توانید از طریق تماس تلفنی با شماره 66951372-66951789 (021) در این رابطه مشاوره بگیرید.

تهران - میدان فلسطین - خیابان طالقانی - خیابان فریمان - پلاک 30 - طبقه اول - واحد 1

شماره تماس برای هماهنگی : 66951372-66951789 (021)