کلاس خصوصی برنامه نویسی - آموزش حرفه ای برنامه نویسی

تدریس خصوصی طراحی سایت، تدریس خصوصی React، تدریس خصوصی Angular و تدریس خصوصی ASP.NET Core


همه آموزش ها همراه با انجام پروژه عملی می باشد و شما می توانید در پایان دوره براحتی پروژه های مرتبط با دوره را انجام دهید.

تدریس خصوصی و گروهی دوره های طراحی وب سایت، برنامه نویسی React ، برنامه نویسی React Native ، برنامه نویسی Angular و همچنین تدریس دوره ASP.NET Core به صورت فردی و گروهی برای اشخاص، شرکت ها و سازمان ها برگزار می گردد. (مباحث مربوط به PHP تدریس نمی شود)

برای ارتباط مستقیم می توانید با شماره 09191070425 از طریق تلگرام یا واتس اپ در تماس باشید.

برای یادگیری هدفمند و بهتر ما در سپیدآریا امکان برگزاری کلاس های خصوصی برنامه نویسی را برای متقاضیان آموزش برنامه نویسی به صورت پیشرفته و هدفمند آماده نموده ایم. شما می توانید برنامه نویسی حرفه ای را کنار اساتید مجرب در سپیدآریا فرا بگیرید و در زمان کوتاهی به یک برنامه نویس حرفه ای و توانمند تبدیل شوید.

در صورتی که شما قصد یادگیری مطالب خاصی را داشته باشید همان مطالب به شما آموزش داده خواهد شد و در صورتیکه هدف شما یادگیری برنامه نویسی و ورود به بازار کار و یا پیاده سازی یک ایده باشد، ابتدا توانمندی های شما سنجیده می شود و بر طبق آن یک برنامه آموزشی در اختیار شما قرار می گیرد.

مباحث براساس جدیدترین نسخه های زبان های برنامه نویسی تدریس می شوند و در پایان دوره در صورت تمایل، دانشجویان برای اشتغال به شرکت های نرم افزاری معرفی خواهند شد.

در سپیدآریا مطالب بالا به همراه مطالب مرتبط مانند امنیت نرم افزارهای تحت وب، معماری نرم افزارهای تحت وب و سایر مطالب مربوطه به صورت تدریس خصوصی برگزار می گردد.تهران - میدان فلسطین - خیابان طالقانی - خیابان فریمان - پلاک 30 - طبقه اول - واحد 1

شماره تماس برای هماهنگی : 66951372-66951789 (021)