کلاس خصوصی طراحی سایت - تدریس خصوصی برنامه نویسی

از 0 تا 100 طراحی سایت و برنامه نویسی سی شارپطراحی وب سایت تخصصی است که امروزه با گسترش استفاده از نرم افزارهای تحت وب، بازار کار وسیعی را را به خود اختصاص داده است. یکی از بهترین روش ها در آموزش طراحی وب سایت، یادگیری به طور عملی است که این روش در کلاس های خصوصی خیلی بهتر از کلاس های عمومی با تعداد دانشجوی زیاد قابل انجام است. در تدریس خصوصی طراحی سایت، دانشجو همگام با استاد قدم به قدم مفاهیم را آموخته و پیاده سازی می کند. آموزش مفاهیم اولیه وب، آشنایی با ابزارهای مورد نیاز برای طراحی وب سایت و نگاه به نقشه راه برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده وب (web developer) دانشجو را برای قدم گذاشتن در مسیر طراحی سایت آماده می کند. طول دوره تدریس خصوصی طراحی سایت 24 ساعت است.

24 ساعت تا تبدیل شدن به یک طراح سایت

در انتهای این 24 ساعت شما قادر خواهید بود برای خودتان یک سایت شخصی ساخته و لذت طراحی وب سایت را تجربه کنید. هم چنین شما در پایان این 24 ساعت می توانید وب سایت خود را بر روی یک هاست منتشر کنید و آن را به صورت آنلاین ببینید.

آشنایی با زبان html، نحوه استفاده از تگ های html، آشنایی با css برای زیباکردن قالب وب سایت خود و هم چنین آشنایی با جاوااسکریپت برای تعامل با کاربران وب سایت موضوعاتی است که در کلاس خصوصی طراحی سایت به شما آموخته خواهد شد.

تدریس خصوصی برنامه نویسی سی شارپ و MVC

شما می توانید در کلاس خصوصی برنامه نویسی با توجه به نیازهای کاری خود مطالب را یاد بگیرید و با سرعت بیشتری و در زمان کمتر تبدیل به یک برنامه نویس حرفه ای شوید.

کلاس های خصوصی برنامه نویسی شامل تدریس خصوصی سی شارپ، تدریس خصوصی ASP.NET MVC ، تدریس خصوصی ASP.NET Core و همچنین تدریس خصوصی معماری نرم افزار می باشد.


اساتید تدریس خصوصی برنامه نویسی

محسن درم بخت

کارشناس ارشد طراحی و توسعه وب

محسن درم بخت

محمد شایسته فر

کارشناس ارشد طراحی وب

محمد شایسته فر

محل برگزاری کلاس خصوصی برنامه نویسی

آدرس : تهران - خیابان انقلاب - چهارراه ولیعصر - روبروی پارک دانشجو - کوچه بالاور - پلاک 5 - واحد 6

شماره تماس برای هماهنگی : 66499412 در ساعات اداری و 09191070425 در ساعات دیگر