طراحی اپلیکشین موبایل - ساخت اپلیکیشن - اندروید و iOS (آیفون)

انواع اپلیکیشن موبایل، سفارش طراحی اپلیکیشن


طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در بسترهای اندروید، ios و ویندوز به بخش جدایی ناپذیر برای بسیاری از کسب و کارهای آنلاین تبدیل شده است. با افزایش روز افزودن تعداد و کیفیت تلفن های همراه هوشمند و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در کشور دیگر کمتر کسی است که دسترسی به اپلیکیشن های آنلاین موبایل برایش مقدور نباشد.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل به صورت سفارشی به همراه وب سرویس های مورد نیاز برای اپلیکیشن های آنلاین از جمله تخصص های تیم سپیدآریاست. اگر به یک اپلیکیشن موبایل با قابلیت مدیریت محتوا از طریق پنل مبتنی بر وب نیاز دارید، تیم فنی ما آماده ی ارائه خدمت به شماست.

طراحی اپلیکیشن اندروید، ios و ویندوز به همراه وب سرویس های مورد نیاز می تواند کسب و کار شما را به خوبی به کاربران روزافزون تلفن های همراه هوشمند معرفی نماید. گرافیک زیبا برای اپلیکیشن شما، سرعت مناسب بارگذاری اپلیکیشن و کاربری آسان از ویژگی های اپلیکیشن شما خواهد بود وقتی که طراحی و ساخت اپلیکیشن خود را به تیم سپیدآریا بسپارید.

برای اپلیکیشن سفارشی شما یک پنل مدیریت تحت وب برای مدیریت داده ها و محتوای اپلیکیشن، طراحی و در اختیار شما قرار داده می شود تا براحتی بتوانید اپلیکیشن های خود را مدیریت نمائید.

هزینه های طراحی اپلیکیشن موبایل بستگی به امکانات و ویژگی هایی دارد که شما مد نظر دارید. اینکه شما به پرداخت آنلاین درون برنامه ای نیاز دارید یا خیر، ورود و ثبت نام دارید یا خیر، به طراحی سفارشی نیاز دارید یا خیر، همگی تعیین کننده ی هزینه طراحی اپلیکیشن شما خواهد بود. ما در سپیدآریا به دلیل امکانات و دانش فنی خوب توانسته ایم با در نظر گرفتن کیفیت خوب، هزینه های تمام شده برای مشتریان را کاهش دهیم و قیمت های بسیار مناسبی برای مشتریان ارائه دهیم. شما می توانید از راه های مختلف مانند تماس، ارسال فرم درخواست و یا گفتگوی آنلاین با ما در تماس باشید. در ادامه چند نمونه از اپلیکیشن ها قرار داده شده است.


نمونه اپلیکیشن های طراحی شده


اپلیکیشن اندروید
طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS فروش تور

طراحی اپلیکیشن فروش تور در نسخه Android , iOS به منظور نمایش مکان های گردشگری، هتل ها و همچنین رزرو تورها با امکان پرداخت آنلاین می باشد.

ساخت اپلیکیشن فروشگاهی
طراحی اپلیکیشن اندروید کتاب صوتی

توسط این اپلیکیشن کاربر می تواند کتاب های صوتی ارائه شده مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریده و توسط اپلیکیشن گوش دهد. و به صورت کتابخانه طبقه بندی و مدیریت نماید.

طراحی اپلیکیشن اندروید دیوار
طراحی اپلیکیشن اندروید بازار فروش

در این اپلیکیشن فروشگاه ها و شرکت های فعال در حوزه آب و فاضلاب می توانند محصولات خود را برای فروش بگذارند.همچنین امکانات زیادی مانند اتاق های گفتگو و چت هم در این برنامه وجود دارد.